افزایش ممبر افزایش ممبر تلگرام

جستجو در سایت

اوقات شرعیآمار بازدید

امروز18
دیروز11
هفته135
ماه493
کل87518

در حال حاضر ما 7 میهمان و هیچ عضوی آنلاین

صافی
 • کارت ورود به جلسه آزمون

  کارت ورود به جلسه آزمون


  قابل توجه دانشجویان گرامی :


  جهت حضور در امتحان همراه داشتن کارت آزمون و کارت دانشجویی الزامی است.
  زمان دریافت کارت آزمون 93/03/18 لغایت 93/03/21 از ساعت 8:30 تا 15:30 می باشد.
  جهت دریافت کارت آزمون به ترتیب زیر اقدام نمایید:
  1- مراجعه به سامانه سجاد (منوی برنامه هفتگی)
  2- پرینت کارت آزمون
  3- ارائه پرینت کارت آزمون به امور مالی جهت تایید و مهر
  4- ارائه پرینت کارت آزمون به امور آموزشی جهت تایید و مهر


  ***توجه داشته باشید که کارتهای آزمون بایستی از تاریخ 93/03/18 به بعد پرینت شده باشد و شامل شماره صندلی باشد.***

   

 • تقویم آموزشی نیم سال اول ودوم 93-92

  تقویم آموزشی یرای دانشجویان دوره های ترمی و پودمانی علمی -کاربردی سال تحصیلی93-1392

  (به جز ورودی های جدید)

  انتخاب واحد 27-6-92 الی 31-6-92

  شروع کلاس ها 1-7-92

  حذف و اضافه 15-7-92 الی 16-7-92

  حذف ضطراری(ویژه دوره های ترمی) 7-9-92

  پایان کلاس ها 23-10-92

  امتحانات 28-10-92 الی 10-11-92

  نیم سال دوم 93-92

  انتخاب واحد 14-11-92 الی18-11-92

  شروع کلاس ها 19-11-92

  حذف و اضافه 3-12-92 الی 4-12-92

  حذف ضطراری(ویژه دوره های ترمی) 17-12-92

  پایان کلاس ها 24-3-93

  امتحانات 27-3-93 الی 5-4-93

 • چهارمین دوره المپیاد ورزشی دانشجویان

 • ثبت نام عتبات عالیات سال 96

 • مهم-تسویه شهریه تا تاریخ 95/03/22

  با توجه به شروع امتحانات نیمسال جاری لازم به ذکر است که ورود تمامی دانشجویان در جلسه امتحان منوط به همراه داشتن کارت ورود به جلسه ممهور به مهر مالی می باشد لذا آن دسته از دانشجویانی که تا کنون اقدامی در این خصوص انجام نداده اند فقط تا روز شنبه(1395/03/22) مهلت دارند تا شهریه خود را تسویه نموده و نسبت به دریافت کارت اقدام نمایند

 • قوانین و مقررات جهت شرکت در جلسه ازمون

   

   

   

  مهم مهم مهم  قابل توجه کلیه دانشجویان گرامی :

  کارت ورود به جلسه آزمون در سامانه بارگذاری شده و قابل پرینت می باشد .لازم به ذکر است که جهت ورود به جلسه آزمون همراه داشتن کارت ورود به جلسه مهمور به مهر مالی مرکز و آموزش الزامی می باشد .لذا به اطلاع می رساند کارشناس مالی مرکز روز های زوج(شنبه -دو شنبه - چهار شنبه )از ساعت 15.30 لغایت 17.30جهت انجام این مهم در مرکز حضور دارند .نکته : دانشجویانی که بدهی مالی دارند نمی توانند کارت ورود به جلسه دریافت کنند و از شرکت در جلسه آزمون محروم می شوند . 2- دانشجویانی که پرداخت مالی داشته و نمی توانند کارت دریافت کنند به خانم شهبازی کارشناس مالی مرکز در روزهای ذکر شده مراجعه نمایند 3- برای دریافت کارت ورود به جلسه به قسمت برنامه هفته گی در سامانه مراجعه نمائید.به دوستان خود اطلاع دهید و هر چه سریعتر اقدام به گرفتن کارت ورود به جلسه و مهر کردن آن کنید.

   

   

   

 • توزیع کتابهای رشته مدیریت خانواده(دوره های غیر حضوری)

  جهت دریافت کتابهای  پودمان اجباری بجز پودمان تغذیه و سلامت به محل دانشگاه و جهت دریافت کتابهای پودمان اختیاری به سامانه ساتب و دریافت کتابهای پودمان عمومی به پاساژ قدس مراجعه فرمائید.

 • ادامه دانشجویان دارای حذف 3/16 که حق شرکت در آزمون را ندارند

 • قابل توجه دانشجویان کاردانی گرافیک

  قابل توجه دانشجویان گرامی رشته کاردانی گرافیک  که موفق به شرکت در آزمون عملی درس نرم افزار تصویری استاد منصور نشده اند روز یکشنبه  23/3/95 ساعت 11 آزمون این گروه از دانشجویان برگزار می شود.

 • لیست دانشجویان دارای غیبیت 3/16 که حق شرکت در آزمون را ندارند

 • تقویم آموزشی نیمسال سوم 95-94 و نیمسال اول 96-95

 • اولین روز برگزاری دومین نمایشگاه دانشجویی با عنوان نشانه های تجربی از آثار دانشجویان گرافیک

  بازدید حجتالاسلام والمسلمین عباس دانشی مدیر کل ارشاد اسلامی استان قم و جناب آقای عطار نیا ریاست محترم سازمان فنی و حرفه ای و همچنین جناب آقای وحید رضا کریم معاون اداری پشتیبانی سازمان فنی حرفه ای و سرکار خانم حبیبی سرپرست محترم مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی از اولین روز نمایشگاه دانشجویی با عنوان نشانه های تجربی از آثار دانشجویان گرافیک .

   

 • نمایشگاه دانشجویی با عنوان نشانه های تجربی از آثار دانشجویان گرافیک

  قابل توجه دانشجویان گرامی دومین نمایشگاه دانشجویی با عنوان نشانه های تجربی از آثار دانشجویان گرافیک مرکز در نگار خانه شهید آوینی و اقع در بلوار جمهوری فردادوشنبه 95/03/17 ساعت 11 افتتاح می گردد این نمایشگاه تا شنبه 22/3/95 دایر می باشد ساعات بازدید در ماه مبارک رمضان همه روزه از ساعت 16 لغایت 19:30 می باشد .حضور شما گرامیان باعث دلگرمی ایشان در ادامه مسیرشان خواهد بود .لطفا به دوستان خود اطلاع دهید.

 • ثبت‌نام پانزدهمين مرحله اعزام دانشگاهيان به عتبات عاليات

 • آغاز دومين دوره مسابقه ستايشگران نور مسابقات مداحي و دعا خواني ويژه دانشجويان دانشگاه علمي كاربردي

  {jd_file file==207}

 • گزارش تصویری از نمایشگاه پوستر "این چند نفر"

 • نمایشگاه جمعی پوستر دانشجویان مراکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر و جهاد دانشگاهی

 • برگزاری مسابقه ستایشگران نور

 • قابل توجه دانشجویان استاد" ابراهیم مظفری"

  تشکیل کلاس برای درس طرح معماری 2"استاد ابراهیم مظفری"

  یکشنبه مورخ 94/03/24 ساعت 14:00

  مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی

 • جدول زمانبندی جلسات دفاع پروژه تجارت الکترونیک

  ردیف

  روز دفاع

  تاریخ دفاع

  استاد راهنما

  1

  شنبه

  94/03/30

  استاد نظام دوست

  2

  شنبه

  94/03/30

  استاد رحیمی

  3

  دوشنبه

  94/04/01

  استاد حسینی

  4

  دوشنبه

  94/04/01

  استاد تاری

  5

  چهارشنبه

  94/04/03

  استاد پهلوانی

  6

  چهارشنبه

  94/04/03

  استاد کمالزاده

   

   

   

   

   

   

   

   

 • قابل توجه دانشجویان رشته مهندسی فناوری اطلاعات-تجارت الکترونیک

  {jd_file file==120}دانشجویان باید فرم کفایت پروژه را از سایت دانشگاه،دانلود کرده و پس از پر نمودن و اخذ امضاء استاد راهنما ،فرم را تا تاریخ 94/03/30 به کارشناس IT تحویل نمائید.

  عدم ارائه فرم به منزله حذف پروژه می باشد.

 • گزارش تصویری بازدید از مراکز کارآفرینی

   

   

   

   

   

 • رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس، مدیران و محققان جهاددانشگاهی

  مهمترین ویژگی جهاددانشگاهی برخورداری از نیروی جوان، متخصص و دارای تفکر جهادی است

   

  حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) در دیدار رئیس، مدیران، پژوهشگران و محققان جهاددانشگاهی، مهمترین ویژگی جهاددانشگاهی را برخورداری از نیروی جوان و در عین حال متخصص و دارای تفکر جهادی برشمردند و گفتند: جهاددانشگاهی، نهادی مهم است زیرا هم با دانشگاه به عنوان سنگر علم و مرکز پیشرفت علمی کشور مرتبط است و هم دارای تلاش جهادی است و در مقابل موانع و مزاحمت ها از حرکت نمی ایستد.

   

  به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، رهبر معظم انقلاب اسلامی  لازمه ادامه صحیح و پرشتاب حرکت علمی کشور را، «کار و مدیریت جهادی» و تقویت روحیه «ما می توانیم» با حفظ جهت گیریهای انقلابی و اسلامی و ترسیم دقیق جایگاه و وظایف، در چارچوب نقشه جامع علمی دانستند و تأکید کردند: هدف گذاری حرکت علمی کشور باید افزایش دانش جهانی از طریق تولید فرآورده های جدید و ناشناخته دانش بشری در چارچوب ارزشهای انسانی، باشد.
  رهبر انقلاب اسلامی در این دیدار با گرامیداشت «روز جوان»، مهمترین ویژگی جهاددانشگاهی را برخورداری از نیروی جوان و در عین حال متخصص و دارای تفکر جهادی برشمردند و گفتند: جهاددانشگاهی، نهادی مهم است زیرا هم با دانشگاه به عنوان سنگر علم و مرکز پیشرفت علمی کشور مرتبط است و هم دارای تلاش جهادی است و در مقابل موانع و مزاحمت ها از حرکت نمی ایستد.
  حضرت آیت الله خامنه ای با تأکید بر اینکه پرهیزگاری، نیت الهی و توکل به خداوند متعال، از لوازم تلاش و حرکت جهادی است، افزودند: چنین تفکر و روحیه ای در کارهای علمی، موجب عنایت پروردگار و باز شدن راهها بسوی پیشرفت علمی خواهد شد.
  ایشان در همین خصوص به شبهه ای اشاره کردند و گفتند: ممکن است برای برخی این سؤال پیش بیاید که اگر تقوای الهی زمینه ساز پیشرفت علمی است، پس چگونه برخی دانشمندان که تقوا نداشتند و حتی به خدا هم معتقد نبودند، توانسته اند به پیشرفتهای علمی دست پیدا کنند.؟
  رهبر انقلاب اسلامی برای پاسخ به این سؤال، به وعده الهی در قرآن کریم مبنی بر اینکه هر فردِ برخوردار از تلاش و پشتکار، به محصول و هدف مورد نظر در مسیر حرکت خود، خواهد رسید، اشاره کردند و افزودند: اما میان کیفیت محصول و پیشرفتی که در چارچوب تلاش با جهت گیری الهی و حرکت در مسیر غیرخدایی به دست می آیند، تفاوت اساسی وجود دارد.
  حضرت آیت الله خامنه ای در تبیین این تفاوت گفتند: امروز با وجود پیشرفت های گسترده علمی در عرصه های مختلف، خطرات، ضررها، انحطاط ها و قدرت طلبی هایی نیز برای بشریت بوجود آمده و این آفات انسانها را دچار رنج ها و گرفتاریهای فراوانی کرده است.
   

   
  یشان خاطرنشان کردند: اگر تلاش ها و حرکت های علمی در چارچوب جهت گیریها و تقوای الهی باشند، قطعاً نتایج و محصولات آنها، از ضررها و فجایع به دور و برای بشریت نافع خواهند بود.
  رهبر انقلاب اسلامی افزودند: با چنین دیدگاهی می توان نتیجه گرفت که دستاوردهای علمی مجموعه دانشگاهی و تحقیقاتی کشور در 35 سال گذشته، قطعاً از دستاوردهای 35 سال بدون شرایط و روحیه جهادی، بیشتر و با کیفیت تر است.
  حضرت آیت الله خامنه ای خاطرنشان کردند: بر همین اساس اگر این حرکت علمی 150 سال دیگر نیز ادامه یابد، پیشرفتها و دستاوردهای ملت ایران، به مراتب بیشتر از حرکت علمی کشوری همانند امریکا،  در 150 سال گذشته خواهد بود.
  ایشان با اشاره به فاصله روز افزون علمی دنیای غرب با کشورهای شرقی و آسیایی، تأکید کردند: پُر کردن این شکاف و فاصله علمی، نیازمند حرکت جهادی است.
  رهبر انقلاب اسلامی نیت خالص، ارتباط با خداوند، خشوع در مقابل پروردگار و زاویه پیدا نکردن با اهداف الهی را از پایه های اصلی حرکت و مدیریت جهادی برشمردند و افزودند: اگر این روحیه بوجود آمد، خداوند در همه میدانها اعم از مدیریت کشور و مدیریت علمی، سیاسی، اجتماعی و تعاملات جهانی کمک خواهد کرد و راهها را برروی بندگان خود خواهد گشود.
  حضرت آیت الله خامنه ای، تقویت روحیه خود باوری و «ما می توانیم» را از ضروریات حرکت جهادی دانستند و گفتند: متأسفانه در سالهای متمادی تلاش شد تا به ایرانی تلقین شود که«نمی تواند» اما بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، امام بزرگوار(ره)، روحیه «ما میتوانیم» را وارد  فرهنگ و ادبیات سیاسی و انقلابی کشور کرد و نتیجه آن اکنون، بصورت بروز توانایی های ملت ایران، در عرصه های گوناگون، قابل مشاهده است.
  ایشان خاطرنشان کردند: با وجود تزریق روحیه خودباوری در سالهای بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، اما همچنان ریشه فرهنگ غلط «ما نمی توانیم» قلع و قمع نشده است و متأسفانه هنوز عده ای در زمینه های مختلف، نگاه به بیگانگان و پیشرفتهای علمی، سیاسی، نظامی و مادی آنها دارند.
  رهبر انقلاب اسلامی در همین خصوص یک نکته را متذکر شدند و گفتند: «ما می توانیم»، به معنای اِبا داشتن از فراگیری علم و دانش از دیگران و صاحبان پیشرفتهای علمی نیست اما آنچه که باید توجه کرد، آموختن دانش است و نه ، گرفتن دانش به همراه ارزشها و جهت گیریهای غلط آنها.
  حضرت آیت الله خامنه ای تأکید کردند: در موضوع حرکت و پیشرفت علمی، آنچه که باید به عنوان هدف مد نظر قرار گیرد، افزودن بر دانش جهانی و تولید فرآورده های جدید دانش بشری است.
  ایشان گفتند: امروز ما به واسطه پیشرفتهای علمی کشور، می توانیم برخی از پیچیده ترین و پیشرفته ترین فناوریهای دنیا را بسازیم که مایه افتخار است اما این پیشرفتها قبلاً بوسیله دانشمندان دیگر کشورها به دست آمده، بنابراین باید به دنبال تولید محصولات جدید علمی باشیم که دانش بشری تاکنون نتوانسته است آنها را به دست آورد و دارای آثار مخربی هم برای بشریت نباشند.
   

   
  رهبر انقلاب اسلامی در همین خصوص به دانش هسته ای به عنوان یکی از پیشرفتهای مهم و پیچیده علمی بشریت اشاره کردند و افزودند: این دانش، با وجود اهمیت بالایی که دارد اما زمینه ساز تولید سلاح مخرب اتمی شده که صددرصد بر ضد بشریت است.
  حضرت آیت الله خامنه ای خاطرنشان کردند: ما باید در مسیر پیشرفت علمی خود بدنبال کشف ناشناخته های علمی باشیم که زندگی انسانها را متناسب با ارزشهای انسانی، ارتقاء دهد و در عین حال آثار مخربی برای بشریت نداشته باشد.
  ایشان در ادامه سخنان خود به شکل گیری جهاد دانشگاهی براساس تفکر انقلابی اشاره کردند و گفتند: باید جهت گیری و مسیر انقلابی جهاد دانشگاهی حفظ شود و نباید گذاشت این مرکز مهم علمی گرفتار آسیب های ناشی از پیچ و خم های سیاسی و «چپ روی ها» و «راست روی های» غلطِ عرصه سیاسی شود.
  رهبر انقلاب اسلامی یکی از آسیب های فراز و فرودهای محیط های سیاسی را دگردیسی برخی افراد دانستند و افزودند: افرادی که روزی با انگیزه های تند انقلابی حرکت می کردند، اکنون دیدگاههای آنها 180 درجه تغییر کرده و حتی بیّنات انقلاب اسلامی برای آنها نامفهوم است. باید مراقب بود، این خصوصیات به مجموعه جهاد دانشگاهی راه پیدا نکند.
  حضرت آیت الله خامنه ای، مسئولان جهاد دانشگاهی را به استفاده از جوانان انقلابی و تقویت و تثبیت عناصر جوان انقلابی در دانشگاهها از طریق حرکت علمی توصیه و خاطرنشان کردند: یک نمونه از عناصر مؤمن، انقلابی و تأثیرگذار در حرکت علمی کشور، مرحوم دکتر کاظمی است که با ایمان و اخلاص خود، توفیقات زیادی را در مؤسسه رویان به دست آورد و دانشمندان برجسته ای را نیز تربیت کند.
   

   
  ایشان تأکید کردند: یکی از مهمترین کارها، در جهاد دانشگاهی تربیت شخصیت های مؤمن و برجسته علمی، با جهت گیریهای انقلابی و دلبسته به آرمانهای انقلاب، است.
  رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر لزوم تدوین چشم انداز میان مدت و بلندمدت جهاد دانشگاهی در چارچوب جایگاه و وظایف این مجموعه در نقشه جامع علمی کشور، افزودند: مسئولان جهاد دانشگاهی باید با یک کار علمی و دانش بنیان، تعریف صحیحی از نحوه تعامل با دستگاههای مختلف و مدیریت این تعامل ارائه دهند تا براساس یک هدف گذاری دقیق بتوانند خانه های مربوط به خود را در جدول بزرگ نقشه علمی کشور، به درستی پُر کنند.
  حضرت آیت الله خامنه ای در پایان تأکید کردند: جهاد دانشگاهی باید با پرهیز از کارهای جزئی، به سراغ کارهای اساسی و عمیق تر برود.
   

   
  در ابتدای این دیدار آقای دکتر طیبی رییس جهاد دانشگاهی در گزارشی با تشریح اهداف، چشم‌انداز و برنامه‌های جهاد دانشگاهی گفت: پشتوانه معنوی، دینی و سرمایه انسانی و نیروهای جهادی ما را بر آن داشته تا با روحیه و عزمی راسخ از گفتمان انقلاب اسلامی صیانت کنیم و مجاهدت انقلابی را با محیط دانشگاهی پیوند بزنیم.
  وی باور به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های داخلی، تقویت خلاقیت و نوآوری همراه با حفظ مولفه‌های بومی، طراحی ساختارهای علمی- تحقیقاتی، ایجاد فضای عمل برای دانشجویان، ساخت و طراحی تجهیزات و سیستم‌های صنعتی، دستیابی به دانش سلول‌های بنیادی، تقویت روحیه خودباوری و اعتماد به نفس در محققان، تدوین برنامه پنجم جهاد دانشگاهی متناسب با اقتصاد مقاومتی و تاسیس شرکت‌های دانش بنیان را از مهمترین رویکردها و برنامه‌های جهاد دانشگاهی خواند و برای ایفای نقش‌های جدید ملی از سوی این نهاد انقلابی اعلام آمادگی کرد.

   

 • قابل توجه دانشجویان رشته کاردانی نرم افزارکامپیوتر

   آخرین مهلت تحویل گزارش کارورزی و پروژه استاد سیادت روزسه شنبه مورخ 93/04/10 ساعت 11:00 می باشد .

  * درصورت عدم مراجعه نمره کارورزی و پروژه لحاظ نخواهد شد. *

 • قابل توجه دانشجویان رشته کاردانی نرم افزارکامپیوتر

  رشته کاردانی نرم افزارکامپیوتر آخرین مهلت تحویل مستند صحافی شده پروژه پایانی

   روزچهارشنبه مورخ 93/04/11 می باشد.

  * درصورت عدم مراجعه نمره پروژه لحاظ نخواهد شد . *

 • تغییر ساعت امتحان "مدیریت کسب و کار و بهره وری" استاد عباسی

   

   

   

   

  قابل توجه دانشجویان مقطع کارشناسی ناپیوسته رشته معماری که درس " مدیریت کسب و کار و بهره وری" را با استاد عباسی داشته اند :

   

  تاریخ امتحان به 93/4/11 ساعت 13 تغییر کرده است.

   

   

   

   

 • قابل توجه دانشجويان كارشناسي ناپيوسته پودمان 4

  قابل توجه دانشجويان كارشناسي ناپيوسته پودمان  4

  آزمون آرم و نشانه استاد عليزاده پنجشنبه 93/4/5 ساعت 12 برگزار مي گردد.

  مركز علمي كاربردي جهاددانشگاهي قم

 • قابل توجه دانشجويان گرافيك كارداني پيوسته ترم 5

  قابل توجه دانشجويان گرافيك كارداني پيوسته ترم 5

  آزمون كتبي آزمايشگاه فيزيك نور استاد شيخ الاسلامي چهارشنبه 93/4/11 ساعت 13 برگزار مي گردد.

  مركز علمي كاربردي جهاددانشگاهي قم

 • قابل توجه دانشجویان رشته کاردانی نرم افزار پودمان 7

  قابل توجه دانشجویان رشته کاردانی نرم افزار پودمان 7

  جلسه ی گزارش پیشرفت کار درس پروژه استاد سیادت روز چهارشنبه مورخ  93/3/28 ساعت 9 برگزار می گردد .

 • قابل توجه دانشجویان کاردان حرفه ای گرافیک- هنرهای تجسمی ترم 2

  قابل توجه دانشجویان کاردان حرفه ای گرافیک- هنرهای تجسمی ترم 2

  تحویل گزارش کارورزی استاد عباسی روز دوشنبه مورخ 93/4/9 ساعت 13 برگزار می گردد.

 • قابل توجه دانشجویان رشته کارشناسی ناپیوسته گرافیک گرایش گرافیک پودمان 4

  قابل توجه دانشجویان رشته کارشناسی ناپیوسته گرافیک گرایش گرافیک پودمان 4

  کلاس جبرانی درس کارگاه آرم و نشانه استاد علیزاده روز دوشنبه مورخ 93/3/26 ساعت 11 برگزار می گردد.

 • تحویل پروژه درس متره و برآورد

  قابل توجه دانشجویان مقطع کاردانی پیوسته رشته معماری که  در نیمسال جاری درس متره و برآورد را اخذ نموده اند :

  تحویل پروژه درس متره و برآورد استاد امیرخانی

  از تاریخ 93/04/04 الی 93/04/07  از ساعت 14 الی 17

 • قابل توجه دانشجویان رشته کاردان فنی برنامه سازی کامپیوتری پودمان 4

  قابل توجه دانشجویان رشته کاردان فنی برنامه سازی کامپیوتری پودمان 4

  کلاس جبرانی درس ساختمان و زبان ماشین استاد سلیمانی روز چهارشنبه مورخ 93/3/21 ساعت 11 برگزار می گردد.

 • قابل توجه دانشجویان رشته کارشناسی حرفه ای معماری- طراحی محیط داخلی پودمان 4

  قابل توجه دانشجویان رشته کارشناسی حرفه ای معماری - طراحی محیط داخلی پودمان 4

  کلاس جبرانی درس طرح معماری 1 استاد آرزومند، روز سه شنبه مورخ 93/3/20 ساعت 14 برگزار می گردد .

 • قابل توجه دانشجویان رشته کارشناسی حرفه ای معماری- طراحی محیط داخلی ترم 1

  قابل توجه دانشجویان رشته کارشناسی حرفه ای معماری- طراحی محیط داخلی ترم 1

  کلاس جبرانی درس معماری جهان اسلامی استاد خاکی روز سه شنبه مورخ 93/3/20 ساعت 15 برگزار می گردد .

 • قابل توجه دانشجویان رشته کاردانی معماری ترم 5

  قابل توجه دانشجویان رشته کاردانی معماری ترم 5

  تحویل گزارش کارورزی استاد آسایی روز دوشنبه مورخ 93/3/19  ساعت 14 می باشد .

 • برنامه امتحانات پایان ترم نيمسال دوم سال تحصیلی 93-1392

  دانشجویان گرامی می توانید جهت اطلاع از برنامه امتحانات پایان ترم نيمسال دوم سال تحصیلی 93-1392

  از تاریخ 93/03/18  کارت ورود به جلسه آزمون خود را از سامانه سجاد دریافت نمایید.

 • کارت ورود به جلسه آزمون پایان ترم نيمسال دوم سال تحصیلی 93-1392

  کارت ورود به جلسه آزمون


  قابل توجه دانشجویان گرامی :


  جهت حضور در امتحان همراه داشتن کارت آزمون و کارت دانشجویی الزامی است.
  زمان دریافت کارت آزمون 93/03/18 لغایت 93/03/21 از ساعت 8:30 تا 15:30 می باشد.
  جهت دریافت کارت آزمون به ترتیب زیر اقدام نمایید:
  1- مراجعه به سامانه سجاد (منوی برنامه هفتگی)
  2- پرینت کارت آزمون
  3- ارائه پرینت کارت آزمون به امور مالی جهت تایید و مهر
  4- ارائه پرینت کارت آزمون به امور آموزشی جهت تایید و مهر


  ***توجه داشته باشید که کارتهای آزمون بایستی از تاریخ 93/03/18 به بعد پرینت شده باشد و شامل شماره صندلی باشد.***

   

 • قابل توجه دانشجویان رشته مدیریت کسب وکار

   قابل توجه دانشجویان گرامی

  جبرانی کلاس  های قوانین ایمنی وبهداشت استاد دربهشتی روزدوشنبه مورخ 93/03/19 طبق جدول ذیل برگزار می گردد.                                                                  

                                                                     

  ردیف

  رشته تحصیلی

  ساعت

  1

  مدیریت کسب و کار ترم 4

  13:30-12:00

  2

  مدیریت کسب و کار ترم 2

  15:00-13:30

  3

  مدیریت کسب و کار پودمان 4

  16:30-15:00

             

   

 • تقویم آموزشی یرای دانشجویان دوره های ترمی و پودمانی علمی -کاربردی سال تحصیلی93- 1392

  تقویم آموزشی یرای دانشجویان دوره های ترمی و پودمانی علمی -کاربردی

  سال تحصیلی93-1392

  (به جز ورودی های جدید)

 • قابل توجه دانشجویان رشته کاردانی تبلیغات و بازاریابی ترم 4

  قابل توجه دانشجویان رشته کاردانی تبلیغات و بازاریابی ترم 4

  کلاس جبرانی درس اصول و فنون تبلیغ استاد عاطفی فردوئی روز دوشنبه مورخ 93/3/19 ساعت 14:45 برگزار می گردد.

 • قابل توجه دانشجویان رشته کاردان حرفه ای مدیریت کسب و کار پودمان 5 (خواهران)

  قابل توجه دانشجویان رشته کاردان حرفه ای مدیریت کسب و کار پودمان 5 (خواهران)

  کلاس جبرانی درس فنون فروش استاد عاطفی فردوئی روز یکشنبه مورخ 93/3/18 ساعت 14:45 برگزار می گردد.

 • قابل توجه دانشجویان رشته کاردان حرفه ای مدیریت کسب و کار پودمان 5 (برادران)

  قابل توجه دانشجویان رشته کاردان حرفه ای مدیریت کسب و کار پودمان 5 (برادران)

  کلاس جبرانی درس فنون فروش استاد عاطفی فردوئی روز شنبه مورخ 93/3/17 ساعت 14:45 برگزار می گردد.

 • اصلاحیه : قابل توجه دانشجویان رشته کاردانی نقشه کشی صنعتی ترم 4

  اصلاحیه : قابل توجه دانشجویان رشته کاردانی نقشه کشی صنعتی ترم 4

   

  کارگاه درس اصول ریخته گری و مدلسازی استاد فدائی

  روز دوشنبه مورخ  93/3/19 و  چهارشنبه مورخ 93/3/21  ساعت 15

  در کارگاه ریخته گری، به آدرس : قم- شهرک امام حسن عسگری (ع)، سرکوچه اول، پلاک 83، برگزار می گردد .

 • قابل توجه دانشجویان رشته کاردانی نرم افزار پودمان 7 و کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیک ترم 2

   

   تحویل کارآموزی دانشجویان کاردانی نرم افزار پودمان 7 و کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات گرایش تجارت الکترونیک ترم 2

   

  برای تحویل گزارش کارورزی خود با استاد مربوطه هماهنگ نموده و حداکثر تا تاریخ  93/04/01  گزارش خود را تحویل ایشان نمایید.

 • قابل توجه دانشجویان رشته کاردانی نرم افزار پودمان 7

  تحویل پروژه پایانی دانشجویان رشته کاردانی نرم افزار پودمان 7

  براساس جدول ذیل ،جهت تحویل پروژه به مرکزمراجعه فرمایید. درصورت عدم مراجعه در تاریخ ذکر شده نمره ای برای پروژه ثبت نخواهد شد.

   

  ردیف

  روز

  تاریخ

  نام استاد

  1

  یکشنبه

  93/04/01

  آقای فرهادی - خانم علوی

  2

  دوشنبه

  93/04/02

  آقای  باقری - آقای پهلوانی

  3

  سه شنبه

  93/04/03

  آقای سلیمانی - آقای سیادت

  4

  چهارشنبه

  93/04/04

  آقای کمال زاده - آقای نظام دوست

 • قابل توجه دانشجویان رشته کاردانی نقشه کشی صنعتی ترم 4

  قابل توجه دانشجویان رشته کاردانی نقشه کشی صنعتی ترم 4

  کارگاه درس اصول ریخته گری و مدلسازی استاد فدائی روز شنبه مورخ  93/3/17  و یکشنبه مورخ  93/3/18  ساعت 15 در کارگاه ریخته گری، به آدرس : قم- شهرک امام حسن عسگری (ع)، سرکوچه اول، پلاک 83، برگزار می گردد .

 • قابل توجه دانشجویان رشته کاردان حرفه ای مدیریت کسب و کار ترم 2 و پودمان 4

  قابل توجه دانشجویان رشته کاردان حرفه ای مدیریت کسب و کار ترم 2 و پودمان 4

  کلاس جبرانی درس قوانین و مقررات ایمنی و بهداشتی در واحدهای صنفی استاد دربهشتی روز دوشنبه مورخ 93/3/12 ساعت 18 برگزار می گردد.

 • قابل توجه دانشجویان رشته کاردان حرفه ای مدیریت کسب و کار

  قابل توجه دانشجویان رشته کاردان حرفه ای مدیریت کسب و کار

  کلاس رفع اشکال درس کاربرد فناوری اطلاعات و ارتباطات استاد سیادت روز سه شنبه مورخ 93/3/13 ساعت 14 در کلاس 203 برگزار می گردد.

 • قابل توجه دانشجویان رشته مهندسی فناوری اطلاعات- تجارت الکترونیک ترم 2

  قابل توجه دانشجویان رشته مهندسی فناوری اطلاعات - تجارت الکترونیک ترم 2

  کلاس جبرانی درس برنامه سازی تحت وب روز یکشنبه مورخ 93/3/18 ساعت 14 در سایت 1 برگزار می گردد.

 • قابل توجه دانشجویان رشته کاردان حرفه ای مدیریت کسب و کار ترم 2 و پودمان 4

  قابل توجه دانشجویان رشته کاردان حرفه ای مدیریت کسب و کار ترم 2 و پودمان 4

  کلاس جبرانی درس قوانین و مقررات ایمنی و بهداشتی در واحدهای صنفی استاد دربهشتی روز دوشنبه مورخ  93/3/12 ساعت 18 برگزار می گردد.

 • قابل توجه دانشجویان رشته کارشناسی حرفه ای گرافیک- طراحی پوستر و نشانه ترم 2

   قابل توجه دانشجویان رشته کارشناسی حرفه ای گرافیک- طراحی پوستر و نشانه ترم 2

  کلاس جبرانی درس کارگاه صفحه آرایی روز دوشنبه مورخ 93/3/19 ساعت 11 در سایت 2 برگزار می گردد.

   

 • قابل توجه دانشجویان رشته کاردان حرفه ای گرافیک- هنرهای تجسمی ترم 2 (گروه یک)

   قابل توجه دانشجویان رشته کاردان حرفه ای گرافیک- هنرهای تجسمی ترم 2 (گروه یک)

  کلاس جبرانی درس صفحه آرایی روز دوشنبه مورخ 93/3/19 ساعت 9 در سایت 2 برگزار می گردد.

 • قابل توجه دانشجویان رشته کاردانی ناپیوسته گرافیک ترم 4 (گروه دو)

  قابل توجه دانشجویان رشته کاردانی ناپیوسته گرافیک ترم 4 (گروه دو)

  کلاس جبرانی درس طراحی پوستر (ارتباط تصویری 2) روز سه شنبه مورخ 93/3/13 ساعت 14 برگزار می گردد.

جدید ترین اخبار مرکز

نشست تخصصی بررسی پیام‌رسان‌های داخلی با حضور مدرسان مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی برگزار گردید

چهارشنبه, 23 خرداد 1397 در نشست تخصصی بررسی پیام‌رسان‌های داخلی که در دفتر ایسنا منطقه قم برگزار شد، معضلات استفاده از فیلترشکن ها و لزوم مهاجرت به پیام‌رسان‌های داخلی بررسی شد .  به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، اولین نشست تخصصی ارتباطات و فناوری اطلاعات با محوریت بررسی مزیت‌ها و معایب... ادامه مطلب...

نشست شهرهوشمند از سلسله نشست های عش آل محمد (ص) برگزار شد

IMAGE

شنبه, 12 خرداد 1397 نشست شهر هوشمند؛ ضرورت یا انتخاب دومین نشست از سلسله نشست های تخصصی عش آل محمد (ص) روز چهارشنبه نهم خردادماه 1397 به همت جهاددانشگاهی واحد استان قم در سالن همایش های شهرداری قم برگزار شد. این نشست با سخنرانی مهندس رنجبر معاون برنامه ریزی شهرداری آغاز شد و با برگزاری دو پنل تخصصی... ادامه مطلب...

برگزاری انتخابات شورای تعامل

IMAGE

سه شنبه, 01 خرداد 1397  در راستاي فعال سازي دوره جديد فعاليت شوراي تعامل و تبادل نظر دانشجو و دانشگاه و به منظور تبادل نظر و اطلاع از نظرات مشورتي دانشجويان انتخابات دور جديد فعاليت  «شوراي تعامل و تبادل نظر دانشجو و دانشگاه» بر اساس آيين نامه  اين شورا  به منظور انتخاب نمايندگان برگزار شد، در این... ادامه مطلب...

بازدید جناب آقای دکتر نادری ریاست محترم دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قم

IMAGE

دوشنبه, 31 ارديبهشت 1397 بازدید جناب آقای دکتر نادری ریاست محترم دانشگاه جامع علمی کاربردی استان قم و هیئت همراه از مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی ادامه مطلب...

نشست مسئله اقلیم در نظام شهرسازی در قم برگزار شد

IMAGE

سه شنبه, 25 ارديبهشت 1397 نشست اقلیم در نظام شهرسازی در قم از سلسله نشست های عش آل محمد(ص) با مشارکت  جهاد دانشگاهی قم و اداره کل هواشناسی برگزار شد. دکتر محمد حیدری رئیس جهاددانشگاهی استان قم در ابتدای این نشست با اشاره به اینکه توسعه قم بدون توجه به شرایط اقلیمی تبعات زیست محیطی دارد عنوان کرد: جهاد... ادامه مطلب...

نشست تخصصی اقتصاد دیجیتال برگزار شد

IMAGE

چهارشنبه, 19 ارديبهشت 1397 نشست علمی اقتصاد دیجیتال به همت گروه فناوری اطلاعات  و دفتر کارآفرینی و اشتغال مرکز و با حضور مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان برگزار شد. نشست علمی اقتصاد دیجیتال عصر روز سه شنبه 18 اردیبهشت ماه 1397 در سالن همایش های دانشگاه علمی کاربردی استان قم با حضور علاقه مندان به... ادامه مطلب...

مراسم گرامیداشت هفته معلم برگزار شد

IMAGE

دوشنبه, 17 ارديبهشت 1397 به منظور پاسداشت و تکریم اساتید مرکز و ایجاد حس همدلی و رفاقت بیشتر بین مسئولین دانشگاه و اساتید ضیافت شامی با حضور کلیه اساتید مرکز برگزار گردید. لازم به ذکر است جناب آقای دکتر نادری رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی  استان قم میهمان ویژه این مراسم بودند. همچنین با اهداء لوح... ادامه مطلب...

دیدگاه

اخبار دانشجویی فرهنگی

اطلاعیه های پژوهشی

پذیرش و ثبت نام دانشجو

اطلاعیه های امور مالی